Od útleho veku ma zaujímajú počítače. Tak sa mi zdá, že im celkom dobre rozumiem a oni mne :). Preto sa stále vzdelávam a pracujem aj v oblasti výpočtovej techniky. Zaujímam sa najmä o administráciu, bezpečnosť počítačových sietí, siete ako také, hardware a tvorba statických a dynamických www. Tiež trošku "rýpem" do hudby. Chodil som cca 10 rokov na klavír. Aj touto formou sa chcem poďakovať mojím rodičom, že ma aj napriek môjmu častému odporu posielali na klavír. A tak dúfam, že niekedy aj nejakú tú skladbu dokončím a potom by som ju umiestnil aj sem. Jeden čas som pôsobil ako klávesista v kresťanskej hudobnej kapele ALL.in.ONE. Potom som na rok chcene nechcene odišiel do Výskumného ústavu, emh teda vlaste Vojenského útvaru :)), kde som sa zase voľačo priučil... Po vojenskom výcviku som sa dal na učenie... Chodil som tri roky na vyššiu odbornú školu s odborom počítačové systémy.

    Už počas štúdia som sa dostal k administrácii počítačovej siete na škole. Keď som s tým začal tak "sieť" tvorilo 20 pracovných staníc a jeden "server"... Teraz to je vyše 100 pracovných staníc a menšia "farma" serverov. Mnoho sa toho zmenilo a bolo to prínosom pre obidve strany. Za zmienku ešte stojí to, že som sa veľmi aktívne zapojil do programu Cisco networking academy. Na škole som pár rokov učil a ciscoval na LCNA. Koncom roka 2004 som zmenil zamestnanie a nastúpil som do firmy kde pracujem ako sieťový špecialista. Venujem sa primárne routingu a switchingu na CISCO platforme.
Počas štúdia som spoznal jedno dievča, ktoré je dar od Boha a ktoré zmenilo môj život. Áno, Tinka, dnes moja manželka. Som vďačný Pánovi Ježisovi za ňu a spoločne kráčame manželským životom.

   Možno ešte nejaké záľuby: PC, PC, PC ... ehmmmm ale nie, srandujem... takže: PC, práca s deťmi, hudba (klavír, gitara), MTB(horský bicykel)...